29 Temmuz 2011 Cuma

Neutrogena Pembe Greyfurt Facial Wash...

Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi, problemli ciltler için geliştirilmiş, Yüz Temizleme Jeli. Neutrogena’nın patentli MicroClear teknolojisi, sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesini ve böylece sivilce oluşumunun hızla azalmasını sağlıyor. Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli, içerdiği salisilik asit sayesinde cilde derinlemesine nüfuz ederek siyah nokta oluşumunun azalmasına yardımcı oluyor. Pembe Greyfurt Serisi ürünleri canlandırıcı formülleriyle cildi kurutmadan temizlerken, içerdiği pembe greyfurt aroması ile de duyuları harekete geçirerek cilde ferah bir his kazandırıyor.
Peki bu pembe greyfurtla ilgili benim düşüncem ney?
Ürünü kullanalı 3 gün oldu aslında yorum yazmak için daha bekleyecektim ama sizlere ilk gözlenimlerimi yazmak istedim.Gündüzleri fırçamla cildime uyguluyorum akşamlarıda doğal deniz süngerimle makyajımın çıkmasınada yardımcı oluyor.
Sıcaklardan dolayı anlımda saç diplerime doğru sivilceler oluşmaya başladı ve çenemde sivilceler sonrası oluşan izler vardı 3 gündür sabah akşam kullanmam sonucu alnımdaki sivilceler sönmeye ve çenemdeki sivilce izleride gözle görülür bir şekilde yok olmaya başladı.Normalde yüzüme duru sudan başka hiç birşeyle yüzümü yıkamayan ben vazgeçilmezim oldu diyebilirim.Durulanma sonrası ciltteki yumuşaklık mis gibi ferahlık inanın herşeye değer...Kokusu inanılmaz güzel...
Ben bu ürünü Watsons dan 12.99tl aldım...2 yorum:

Işık dedi ki...

Heyy.. Uzun bir aradan sonra üst üste 2 post :) Sevindiricii :))
Wellcome back..

RoseAngeL dedi ki...

Özlemişim :) Geri dönme zamanı gelmişti bloğa ...